ВИБІР МОВИ

Стільниковий полікарбонат

Стільниковий полікарбонат

Лінія по виробництву стільникового поликарбонатного листа

покрівельне скління, при використанні як елементи дахів для облаштування пасажів, веранд, терас. стінне скління, скління внутрішніх стін, що не є такими, що несуть, і зовнішніх стін промислових, спортивних і торгових будівель, скління вікон і дверей; зенітні ліхтарі,…

Монолітний полікарбонат

Монолітний полікарбонат

Застосування

покриття будівель і споруджень промислового і цивільного будівництва, у тому числі покриття споруд культурно - масового призначення;скління учбових, спортивних і інших громадських будівель;зведення перегородок в адміністративних і торгових будівлях;облаштування веранд, зимових садів, критих пішохідних переходів;облаштування шумопоглинаючих бар'єрів…

Монолітна лінія

Монолітна лінія

Найпродуктивніша в Європі - 5000 тонн листа в рік

Ми можемо робити листи з полімерів: PC, ABS, PS, PP, HDPE, HIPS, PET, PMMA.

Бутлі 18, 9л

Бутлі 18, 9л

Бутлі є багатооборотною тарою і виготовляються з полікарбонату марок, допущених для контакту з харчовими продуктами

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.

Ласкаво просимо на завод з виробництва
виробів з полікарбонату!

 

ТОВ «ТАГОЛ» перший у СНД завод з виробництва монолітних і стільникових листів з полікарбонату. Ми розташовуємо найбільшими й найсучаснішими автоматизованими лініями німецького, італійського і японського виробництва.

Раніше продукція заводу випускалася під торговельної маркою «STRONEX».

ТОВ«ТАГОЛ» радий Вам запропонувати свою продукцію, зроблену з якісного матеріалу виробництва фірми SABIC Innovative Plastics ( Lexan ) (Нідерланди), Bayer MaterialScience (Німеччина), Mitsubishi Engineering-Plastics(Японія), Teijin Limited (Японія), The Dow Chemical Company (США)

Листи з полікарбонату TM "SOTON" " від заводу ТОВ "ТАГОЛ" призначені для застосування в будівництві в якості покрівельних, оздоблювальних матеріалів і інших, що обгороджують конструкцій будинків і споруджень різного призначення. Стільниковий і монолітний полікарбонат відрізняється простотою монтажу, що дозволяє створювати модульні конструкції з максимальним функціональним наповненням, що сполучаються з будь-яким архітектурним контекстом, що гармонійно зливаються з існуючим ансамблем.

Прозорі листи монолітного полікарбонату TM "SOTON" від заводу ТОВ "ТАГОЛ" застосовуються в якості захисного покриття там, де скло або інші пластики недостатньо надійні - від антивандальных огороджень на стадіонах і шумових екранів на транспортних магістралях до захисних засобів співробітників силових структур, охорони музейних рідкостей і т.д. Температурний діапазон експлуатації листів з полікарбонату TM "SOTON" від заводу ТОВ "ТАГОЛ" від мінус 40С до плюс 120С.НАША ПРОДУКЦІЯсотовый поликарбонат монолитный поликарбонат бутль поликарбонатная

Колір листів:

безбарвні,
бірюзові,
молочно-білі,
бронзові,
червоні,
сині,
блакитні,
зелені,
чорні .
За узгодженням із замовником можливе виготовлення листів інших кольорів і не стандартних розмірів.

ГАРАНТІЇ

Гарантійний строк зберігання полікарбонатних листів TM "SOTON" від заводу ТОВ "ТАГОЛ"- два роки від дати виготовлення.

Гарантійний строк експлуатації полікарбонатних листів TM "SOTON" від заводу ТОВ "ТАГОЛ" - 10 років

 

ВИРОБНИЦТВО МОНОЛІТНИХ ЛИСТІВ з АБС

 

Монолітні листи з ABS ТОВ «ТАГОЛ» випускаються у виконанні "з тисненням" або "гладкі" і призначають для виготовлення методом термоформування деталей внутрішньої й зовнішньої обробки автомобілів і інших транспортних засобів, експлуатованих як в умовах помірного клімату, так і умовах вологого тропічного клімату. Сюди ставляться панелі, каркаси, щитки панелі приладів, обрамлення вікон, облицювання дверей і інші деталі салону, ґрати радіатора, ковпаки коліс, корпуса ліхтарів і зовнішніх дзеркал, горловина воздухозаборника, облицювання дверей, бампер. Листи призначені також для виготовлення товарів народного споживання, виробів електротехніки й іншої побутової техніки.

 

ГАРАНТІЇ

Підприємство гарантує відповідність якості листів АБС- пластику при дотриманні споживачем установлених правил транспортування, зберігання й застосування.Гарантійний строк зберігання листів - один рік від дати виготовлення.

 

Гарантійний строк експлуатації листів- 3 роки.

 

БУТЛІ З ПОЛІКАРБОНАТУ


Єдина високотехнологічна на території України лінія видувного формования (Японія)- для виробництва бутлі з полікарбонату ємністю 18,9 літрів.

Вказівки по застосуванню й експлуатації

Бутлі призначені для заповнення негазованою питною водою.

Гарантії

Гарантійний строк зберігання бутлі один рік від дня виготовлення

 

Ми використовуємо
високоякісну сировину виробників

Bayer

Sabic

Kafrit

Clariant

Polifilm

 

Контакт

ТОВ "Сотон ТРЕЙД"

Центральний офіс:

044 500-15-90

З питань придбання ПК бутлів

067 541-24-19


З питань придбання ПК листів

099 562-18-78


Адреса виробництва:

Дніпропетровська область,

Дніпровський район,

смт. Слобожанське,

вул. Виробнича, 12

е-mail: info@tagolpc.com.ua

тел. (0562) 35-56-70