ВИБІР МОВИ

Монолітні листи з ABS ТОВ "ТАГОЛ" випускаються у виконанні "з тисненням" або "гладкі" і призначаються для виготовлення методом термоформування деталей внутрішньої і зовнішньої обробки автомобілів і інших транспортних засобів, експлуатованих як в умовах помірного клімату, так і умовах вологого тропічного клімату. Сюди відносяться панелі, каркаси, щитки панелі приладів, обрамлення вікон, облицювання дверей і інші деталі салону, грат радіатора, ковпаки коліс, корпусу ліхтарів і зовнішніх дзеркал, горловина повітрозабірника, облицювання дверей, бампер. Листи призначені також для виготовлення товарів народного споживання, виробів електротехніки і іншої побутової техніки.

Температура експлуатації деталей, отриманих із стандартного АБС пластика, - від мінус 40 0C до плюс 80 0С, з теплостійкого АБС пластика - до плюс 110 0С. Допускається короткочасний нагрів до 105 0С, для теплостійких марок - до плюс 130С. АБС пластик стійкий до дії водних розчинів солей, розбавлених кислот і лугів, насичених вуглеводням, рослинним і тваринним оліям і жирам; не стійок до ароматичних вуглеводнів, хлорованих вуглеводням, концентрованим неорганічним кислотам, сильним окисникам.

Листи АБС- пластик ТУ У 25.2-36404913-004:2010

Асортимент продукц|ії:

Монолітні листи з АБС пластика, залежно від призначення, виготовляються наступних марок:

Лист АБС - листи з АБС пластика одношарові, виготовлені методом екструзії;

Лист АБС - 2 (3, 4, 5) - листи з АБС пластика багатошарові (2- 5 шарів), виготовлені методомекструзії;

Лист АБС UV - 2 (3, 4, 5) - листи з АБС пластика багатошарові з покриттям для захисту відультрафіолетового випромінювання (2- 5 шарів), виготовлені методом екструзії;

Лист АБС - Т - листи з АБС пластика одношарові, виготовлені методом екструзії, теплостійкі;

Лист АБС - 2 (3, 4, 5) - Т - листи з АБС пластика багатошарові (2, 5 шарів), виготовленіметодом екструзії, теплостійкі;

Лист АБС - Т - листи з АБС пластика одношарові, виготовлені методом екструзії, теплостійкі;

Лист АБС - 2 (3, 4, 5) - Т - листи з АБС пластика багатошарові (2, 5 шарів), виготовленіметодом екструзії, теплостійкі.

Стандартні розміри монолітних листів ТОВ "ТАГОЛ" :

* довжина 3050 ±50 мм;

* ширина 1700 ±50 мм;

* товщина (2-12) ± 0,15 мм.

За узгодженням із Замовником можливе виготовлення листів інших кольорів і НЕСТАНДАРТНИХ розмірів. размеров.

Листи АБС легко піддаються різанню, розпилюванню, свердлінню і згинанню в холодному стані. Для запобігання зламу листів треба дотримуватися допустимих мінімальних радіусів вигину для кожної товщини.

Листи можуть монтуватися з пластиками, металами, гумою і іншими матеріалами за допомогою склеювальних засобів, герметиків, зварювання або механічного кріплення.

Листи переробляються методом термічного формування за допомогою стандартного устаткування. Температурний діапазон переробки від 170 до 185С. При формуванні необхідно враховувати усадку у формі 0,5 - 1%

При очищенні листів не допускається застосування абразивних і лужних чистячих засобів, лез і інших гострих інструментів. Очищення необхідно закінчувати обполіскуванням теплою водою, а потім промивання холодною водою.


ТРАНСПОРТУВАННЯ

Листи в пачках на піддонах транспортують усіма видами транспорту відповідно до встановлених правил перевезення вантажів, діючих на цьому виді транспорту, а також відповідно до вимог ДБН Г. 1-4 і ГОСТ12.3.009. Розміщення і кріплення піддонів з листами в транспортних засобах робиться відповідно до технічних умов вантаження і кріплення, вантажів, діючих на цьому виді транспорту.


При транспортуванні і зберіганні листів не допускається кидати і піддавати їх ударам.


Листи, що знаходилися при температурі нижче 0C, перед розкриттям тари мають бути витримані в приміщенні не менше доби. Піддони з листами повинні перевозитися в критих транспортних засобах, які повинні забезпечувати їх захист від атмосферних опадів. Листи повинні зберігатися в упаковці виготівника в приміщенні на відстані не менше одного метра від нагрівальних приладів або під навісом, що забезпечує захист від дії прямих сонячних променів.


Умови транспортування і зберігання листів, а також способи упаковки повинні забезпечувати їх оберігання від забруднень, деформацій і механічних ушкоджень.


Не допускається транспортування і зберігання листів спільно з хімічними продуктами.


ГАРАНТІЇ

Підприємство-виготівник гарантує відповідність якості листів АБС- пластика при дотриманні споживачем встановлених правил транспортування, зберігання і застосування.Гарантійний термін зберігання листів - один рік від дати виготовлення.


Гарантійний термін експлуатації листів- 3 роки.

 

МОНОЛИСТИ З ПК


виготовляються розмірами 2050 мм х 3050-6000 мм, товщина листа 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 мм.

за погодженням можливе виготовлення листів різних габаритних розмірів і текстур

 

МОНОЛИСТИ З ABS


виготовляються розмірами 1700 мм х 3050-6000 мм, товщина листа 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм

за погодженням можливе виготовлення листів різних габаритних розмірів і текстур

монолитный поликарбонат

 

линия KUHNE

 

листы поликарбонатные монолитные

 

силоса

 

лучшая линии в Европе