Новости

 
 

Стандартизация и метрология ООО ТАГОЛ TM SOTON

 

Питаннями підвищення якості продукції займається служба стандартизації підприємства, яка займається упровадженням стандартів на продукцію, випускаєму на підприємстві та організаційно – методичне керівництво роботами за упровадженням організаційно – методичних і суспільних стандартів.
Головними задачами служби стандартизації являються:

 1. організація розробки і своєчасного перегляду нормативно – технічної документації на виробничу підприємством продукцію;
 2. здійснює контроль про забезпечення відповідності показників і норм, установлених в нормативно – технічній документації на заводі;
 3. упровадження фонду, використовуючи нормативно – технічної документації та внесення виправлення в дійсну;
 4. служба стандартизації керується в роботи стандартами державної системи стандартизації, керуючими документами, методичними вказівками, інструкціями державного стандарту, приказами та розпорядками МЛП України.

Кожен виріб повинен відповідати вимогам стандарту, технічному
опису, кресленню та зразкам – еталонам, ствердженим у відповідному порядку.
Поверхня виробу повинна відповідати зразку – еталону. На поверхні виробу не допускається раковини, тріщини, розведення, риски, царапини.
Форма та розміри повинні відповідати зразку – еталону, вимогам креслення і технологічному опису.
Колір виробу повинен відповідати образку – еталону та зразку розцвічення, стверджених у відповідному порядку.
Міграція барвника не допускається:
Виріб не повинен мати тріщин і скалів після падіння. Виріб, який складається зі склеєних деталей, не повинен роз`єднуватися при ударі на місті склеювання. Для звірення відповідності виробів вимогам дійсного стандарту повинні проводитись приймально – здатні, періодичні і типові випробування.
Вироби пред`являються до здачі партіями. Кількість виробів в одній партії не повинно перевищувати добової виробці.
Зовнішній вигляд, колір, форму, маркірування при хорошому освітленні без збільшуючих приборів шляхом порівнення із зразком – еталоном.
Перевірка розмірів проводиться металевими лінійками та штангенциркулем.
Сировина, яка поступила на підприємство, супроводиться відповідним документом (паспортом), в якім вказуються його головні характеристики і відповідні вимогам Держстандарту або ТУ.
Для визначення параметрів перероблюємої сировини, а також відповідності характеристик значенням у супроводженому документі, проводиться “вхідний контроль”. При цьому визначається однорідність матеріалу в партії та ІТР.
Метрологічна служба підприємства виконує роботи по забезпеченню єдності вимірювань і метрологічному забезпеченню виробництва, випробувань і експлуатації.
До головних задач підприємства по закріпленню метрологічного забезпечення входять:

 1. забезпечення єдності і вимогоаємої вірності вимірювань, збільшення рівню метрологічного забезпечення підприємства;
 2. упровадження у практику сучасних методів і засобів вимірювання, збільшення рівню наукових досліджень, ефективності виробництва, технічного рівня і якості продукції, а також інших робіт, виконуючих підприємством;
 3. організація та проведення перевірки та ремонту засобів вимірювання, які знаходяться в експлуатації;
 4. здійснення контролю разом із службою охорони праці підприємства, проведення замірів небезпечних і шкідливих виробничих факторів на робочих місцях (шуму, вібрації, запиленості, освітлення і т. д.) при паспортизації санітарно – технічного стану умов праці в цеху;
 5. проведення аналізу причин виробничого травматизму, профзахворювань, зв`язаних зі станом та використаних засобів вимірювань, контроль і випробувань, здійсненням контрольно-вимірювальних операцій;
 6. розробка програм і методик атестації не стандартизованих засобів вимірювання;
 7. участь в аналізі причин порушень технологічних режимів, якості продукції, не економного використання сировини, матеріалів, електроенергії, палива та інші;
 8. проведення розрахунків по визначенню економічної ефективності робіт в області метрологічного забезпечення.

При визначенні структури головного енергетика, враховується:

 1. потужність парка, засобів вимірювання та автоматизації, які знаходяться в експлуатації;
 2. якісний стан парка, засобів вимірювання та автоматизації;
 3. рівень автоматизації виробничих процесів;
 4. об`єм робіт по обслуговуванню, ремонту, перевірки, атестації засобів вимірювання, автоматизації і випробувального устаткування.

Відмінний хороший стан контрольно – вимірювальної апаратури дозволяє вести технологічний процес строго у відповідності із заданими параметрами, що сприяє стабілізації якості випускаємої продукції, запобігає появі браку, підвищує продуктивність праці. [35]
Стандартизація та контроль якості готової продукції на підприємстві „AZ-груп” проводиться згідно з ТУ 2246-002-49889249-03.
Контроль листів виконується вищевказаними вимірювальними приладами:

  • терези технічні;
  • терези лабораторні аналітичні;
  • прибор для визначення показника текучості розплава;
  • штангенциркуль ГОСТ 166-89;
  • лінійка вимірювальна металева ГОСТ 427-75;
  • рулетка вимірювальна ГОСТ 7502-98;
  • маркіровка вантажів ГОСТ 14192-96;
  • засоби вимірювальної техніки, що використовується при приймально-здаточних випробуваннях повинні бути перевіреними.

     источник http://tagolpc.com.ua

Завод ООО "Тагол" производит и предлагает листы сотового и монолитного поликарбоната TM SOTON европейского качества и с гарантией 10 лет.